Vstupte do kurzu Webinar Ninja a okamžitě získáte:

4,5h videa kurzu

Záznam živého školení Jak na webináře.

Vzorové e-maily

Šablony e-mailů, které používám pro zvaní na webinář a následný prodej.

Checklist pro úspěšné spuštění webináře

S tímto checklistem na nic nezapomente.

BONUS 1: Strategie získávání zákazníků z FB

S touto snadně použitelnou metodou nebudete mít o posluchače vašeho webináře nouzi.

BONUS 2: PPC Ninja case-study

Detailní případová studie, jak připravit a prodat placený webinář. Přesně dle tohoto postupu jsme utržili přes 500.000 Kč.

VIP: Pomoc s přípravou obsahu registrační stránky

Pomůžu vám s přípravou webináře, budu pro vás dostupný na telefonu a e-mailu.

VIP: Pomoc s nastavením vysílání

Pomůžu vám nastavit vysílání a další technické záležitosti, které byste jinak museli sami hledat.

VIP: Pomoc s přípravou e-mailů

Společně projdeme e-maily, které připravíte dle návodu uvnitř kurzu a vyladíme je marketingově tak, aby vám přinesli co nejlepší užitek.

Vstoupit do kurzu

Kurz Webinar ninja otevírám pro veřejnost poprvé on-line. Předtím bylo možné získat tyto znalosti pouze živě na školeních, kterými si prošly desítky posluchačů. 

Vím, že první webinář je ten nejtěžší. Je toho tolik, co je potřeba pohlídat, nastavit a připravit, že jednomu jde hlava kolem. Přestože je v kurzu vše dopodrobna vysvětleno, z živých školení mám zkušenost, že uchazeči chtějí s prvním webinářem pomoci.

Proto jsem připravil také variantu Webinar Ninja VIP. Věnuji vám až 3h času na pomoc s přípravou obsahu registrační stránky, nastavením webináře, či přípravou e-mailů pro pozvání posluchačů.

Protože mé časové možnosti jsou omezené, mohu pomoci pouze 10 z vás. Pokud tedy cítíte, že raději jste vedeni za ruku, vstupte do VIP hned, než vás někdo předběhne.

30 dní Grance vrácení peněz

Stejně jako na další mé produkty a služby, i na Webinar Ninju vám poskytnu 30-denní záruku vrácení peněz. Za tím, co učím, si stojím, a také sám zmíněné techniky používám. Proto vím, že fungují. A chci, abyste si to i vy ověřili.
 
Dávám vám 30 dní, abyste si prošli kurzem, použili techniky a návody, které zmiňuji a vytvořili si svůj webinářový systém. A pokud po 30 dnech mi ukážete, že jste vše udělali (ano musíte mi ukázat důkaz vaší aktivity) a přesto z nějakého důvodu není vidět žádný pokrok, velmi rád vám vaši investici vrátím.
 
Ale musíte se pustit do práce. Webinar Ninja je pro podnikatele a lidi, kteří jdou do akce. Ne pro ty, kdo pouze shromažďují informace, ale nikdy nic neudělají.

Kdo pro vás kurz Webinar Ninja vytvořil?

Mário Roženský

Zabývá se podnikáním na internetu a provozováním zajímavých projektů. Vyvíjí software pro správu provizního programu AffilBox a helpdeskového nástroje SupportBox. Věnuje se přednáškám a školením na téma provizního prodeje a vydělávání na internetu a je milovníkem moderních marketingových způsobům které efektivně násobí business.